Oxfordshire Cricket Association 2019
 

 

Date Division/Cup Home Team v Away Team Venue Umpire1 Name Umpire1 Club Umpire2 Name Umpire2 Club
27/04/2019 3 Risinghurst v Radley Risinghurst Strain, Arthur   Bartrip , James  
27/04/2019 6 Swinbrook v Oxenford III Swinbrook Boyd Maunsell, Patrick   Baker, Alan  
04/05/2019 8 Chinnor v Faringdon II Chinnor Quinn, David   Franklin, Alan  
04/05/2019 7 Stanton Harcourt II v Chipping Norton II Stanton Harcourt Honey, George   Desmukh (Steventon), Rishi  
04/05/2019 7 Stonesfield II v Deddington II Stonesfield Saverimuttu (Cairns Fudge), Anton   Marsden, Trevor  
04/05/2019 7 Charlbury v Kidlington III Charlbury No 2 Ground Busby, Simon   Smith, Barrie  
04/05/2019 8 Sunningwell II v Wootton and BH II Sunningwell Fagan, Brian   Hamp (Oxenford), Tim  
04/05/2019 8 Harwell International v Bampton II Harwell International Oakley, Ken   Adnan (Kilkenny), Jamil  
04/05/2019 4 West Ilsley v Uffington West Ilsley Knight, Phil   Snook, Rob  
04/05/2019 4 Deddington v Witney Swifts II Deddington Souch, Barry   Qureshi, Zaheer  
04/05/2019 4 Shrivenham v Wolvercote II Shrivenham Jeeves, Britford   Webster , Colin  
04/05/2019 4 Chadlington v Oxenford II Chadlington Sheppard , Steve   Sinfield, Mike  
04/05/2019 5 Chalgrove v Risinghurst II Chalgrove Schneider , Neil   Busby, Pete  
04/05/2019 5 EandW Hendred II v Letcombe EandW Hendred Mercer, Alan   Ali (Garsington & Cowley), Aijaz  
04/05/2019 6 Dorchester II v Hook Norton II Dorchester Stevens (Shrivenham), Julian   Oldfield, Joe  
04/05/2019 6 Kidlington II v Oxenford III Stratfield Brake No 1 Webster , Andrew   Kite, Raymond  
04/05/2019 6 Watlington II v Swinbrook Watlington Wardle, Paul   Martin (Oxenford), Ralph  
04/05/2019 6 Westcott II v Chesterton Westcott House , Kevin   Pullen (Tetsworth), Chris  
04/05/2019 7 Middleton Cheney II v Witney Swifts III Middleton Cheney Crouch , Daniel   Cunningham (Wolvercote), Charlie  
04/05/2019 1 Oxenford v Marsh Gibbon Jesus College Wilks, Nick   Russell, Rod  
04/05/2019 1 Wolvercote v Middleton Cheney Cutteslowe Park Woodward, John   Last, Victor  
04/05/2019 2 Tetsworth v Wootton and BH Tetsworth Anning, Tim   Thatcher, Derek  
04/05/2019 2 Clifton Hampden v Stanton Harcourt Clifton Hampden Walker, John   Francis, Duncan  
04/05/2019 2 Bampton v EandW Hendred Bampton Wells , Matthew   Henshall, Steve  
04/05/2019 2 Kilkenny v Watlington Shilton Park Playing Fields Hyatt, Steve   Boyd Maunsell, Patrick  
04/05/2019 3 Risinghurst v Marcham Risinghurst Loutit, Andrew   Croxford, Colin  
04/05/2019 3 Hook Norton v Radley Hook Norton Bushnell, Kieren   Cooper, Ken  
04/05/2019 3 Wantage v Broughton and NN Wantage Tizzard, Derek   Hamilton, Roderick  
04/05/2019 3 Brill v Kidlington Brill Norris , Dave   Cook, Richard  
04/05/2019 3 Combe v Dorchester Combe Chesher, Gary   Smith, Pete  
04/05/2019 1 Chipping Norton v Garsington and Cowley Chipping Norton Jones, Kevin   Oliver, Martin  
04/05/2019 1 Faringdon v Westcott Faringdon Matthews, Dick   Strain, Arthur  
04/05/2019 1 Witney Swifts v Stonesfield The Leys Cathcart , Andy   Townsend, Herby  
04/05/2019 4 Garsington and Cowley II v Steventon Garsington Dumbleton, George   Manson, Nigel  
05/05/2019 2 Cairns Fudge v Hanborough SSJ Willows Boyd Maunsell, Patrick   Hyatt, Steve  
05/05/2019 5 Freeland v Wolvercote III Freeland Giles, Kevin   Thatcher, Derek  
11/05/2019 5 Sunningwell v Chalgrove Sunningwell Norris , Dave   Cook, Richard  
11/05/2019 5 Tetsworth II v Freeland Tetsworth Peddy , David   Henshall, Steve  
11/05/2019 4 Steventon v Uffington Steventon Wardle, Paul   Terry, Sean  
11/05/2019 4 Wolvercote II v Garsington and Cowley II Cutteslowe Park Sinfield, Mike   Matthews, Dick  
11/05/2019 4 Witney Swifts II v Shrivenham The Leys Last, Victor   Woodward, John  
11/05/2019 4 Oxenford II v Deddington Jesus College Busby, Pete   Hawkins , Steve  
11/05/2019 4 West Ilsley v Chadlington West Ilsley Kewell (Shrivenham), Richard   Oldfield, Joe  
11/05/2019 5 Wolvercote III v EandW Hendred II Brill House , Kevin   Marsden, Trevor  
11/05/2019 7 Deddington II v Stanton Harcourt II Deddington Franklin, Alan   Day , Linda  
11/05/2019 7 Chipping Norton II v Kidlington III Chipping Norton Qureshi, Zaheer   Duthie, David  
11/05/2019 6 Swinbrook v Dorchester II Swinbrook Jeeves, Britford   Chamberlain, Richard  
11/05/2019 6 Kidlington II v Watlington II Stratfield Brake No 2 Souch, Barry   Bell, Ian  
11/05/2019 6 Hook Norton II v Westcott II Hook Norton Huxford, Roger   Pashley, Keith  
11/05/2019 8 Wootton and BH II v Chinnor Wootton and BH Knight, Phil   Kite, Raymond  
11/05/2019 7 Witney Swifts III v Charlbury Ducklington Fagan, Brian   Oscroft , Max  
11/05/2019 8 Marcham II v Sunningwell II Freeland Coate, Andrew   Smith, Barrie  
11/05/2019 8 Faringdon II v Bampton II Faringdon Woodward, Dave   Brooks (Risinghurst), Kyle  
11/05/2019 8 Kilkenny II v Harwell International Shilton Park Playing Fields Friend, Martin   Day , Linda  
11/05/2019 2 Cairns Fudge v Wootton and BH SSJ Willows Marsh, John   Shayler, Mike  
11/05/2019 2 Watlington v Tetsworth Watlington Tizzard, Derek   Wells , Matthew  
11/05/2019 2 EandW Hendred v Kilkenny EandW Hendred Croxford, Colin   Oakley, Ken  
11/05/2019 2 Hanborough v Clifton Hampden Hanborough Pudwell, Barrie   Hyatt, Steve  
11/05/2019 1 Stonesfield v Faringdon Stonesfield Leonard, Mark   Timms, Barry  
11/05/2019 1 Westcott v Chipping Norton Westcott Robinson, Andy   Smith, Pete  
11/05/2019 1 Marsh Gibbon v Witney Swifts Marsh Gibbon Anning, Tim   Thatcher, Derek  
11/05/2019 1 Middleton Cheney v Oxenford Middleton Cheney Chesher, Gary   Boyd Maunsell, Patrick  
11/05/2019 1 Garsington and Cowley v Wolvercote Garsington Walker, John   Francis, Duncan  
11/05/2019 2 Stanton Harcourt v Bampton Stanton Harcourt Cathcart , Andy   Townsend, Herby  
11/05/2019 3 Marcham v Combe Clifton Hampden Giles, Kevin   Wilks, Nick  
11/05/2019 3 Kidlington v Risinghurst Stratfield Brake No 1 Jones, Kevin   How, Dave  
11/05/2019 3 Broughton and NN v Brill Broughton and NN Bartrip , James   Cooper, Ken  
11/05/2019 3 Dorchester v Hook Norton Dorchester Harvey (Wantage), Will   Oliver, Martin  
12/05/2019 6 Steventon II v Chesterton Steventon Russell, Rod   Buckle (Letcombe), David  
18/05/2019 8 Marcham II v Faringdon II Freeland Hawkins , Steve   Cherry , Tony  
18/05/2019 7 Stonesfield II v Witney Swifts III Stonesfield Huxford, Roger   Molyneux (Chipping Norton), Bryn  
18/05/2019 7 Deddington II v Kidlington III Deddington Dumbleton, George   Manson, Nigel  
18/05/2019 7 Middleton Cheney II v Chipping Norton II Middleton Cheney Cooper, Ken   Souch, Barry  
18/05/2019 7 Charlbury v Stanton Harcourt II Charlbury No 2 Ground Webster , Andrew   Knight, Phil  
18/05/2019 6 Dorchester II v Chesterton Dorchester Henderson-Gibb , James   Qureshi, Zaheer  
18/05/2019 6 Swinbrook v Hook Norton II Swinbrook Marsden, Trevor   Holdsworth, Joe  
18/05/2019 6 Steventon II v Oxenford III Steventon Bastin (Wantage), Alistair   Bell, Ian  
18/05/2019 6 Westcott II v Kidlington II Westcott Wrench, Clive   Fagan, Brian  
18/05/2019 5 EandW Hendred II v Tetsworth II EandW Hendred Jeeves, Britford   Coate, Andrew  
18/05/2019 4 Uffington v Wolvercote II Uffington Denton, Mike   Oldfield, Joe  
18/05/2019 4 West Ilsley v Steventon West Ilsley Oakley, Ken   Croxford, Colin  
18/05/2019 4 Shrivenham v Oxenford II Shrivenham Norris , Dave   Oliver, Martin  
18/05/2019 5 Sunningwell v Letcombe Sunningwell Sinfield, Mike   Duthie, David  
18/05/2019 3 Risinghurst v Broughton and NN Risinghurst Francis, Duncan   Panting, Mike  
18/05/2019 3 Kidlington v Marcham Stratfield Brake No 1 Bartrip , James   King (Hook Norton), Sam  
18/05/2019 3 Wantage v Dorchester Wantage Hyatt, Steve   Baker, Alan  
18/05/2019 3 Brill v Radley Brill Terry, Sean   Wardle, Paul  
18/05/2019 3 Hook Norton v Combe Hook Norton Matthews, Dick   Day , Linda  
18/05/2019 2 Bampton v Hanborough Bampton Smith, Pete   Jones, Kevin  
18/05/2019 2 Kilkenny v Stanton Harcourt Shilton Park Playing Fields Henshall, Steve   Wilks, Nick  
18/05/2019 4 Garsington and Cowley II v Witney Swifts II Garsington Tizzard, Derek   Wells , Matthew  
18/05/2019 4 Chadlington v Deddington Chadlington Franklin, Alan   Friend, Martin  
18/05/2019 1 Chipping Norton v Stonesfield Chipping Norton Russell, Rod   How, Dave  
18/05/2019 1 Witney Swifts v Faringdon The Leys Boyd Maunsell, Patrick   Robinson, Andy  
18/05/2019 1 Oxenford v Garsington and Cowley Jesus College Giles, Kevin   Strain, Arthur  
18/05/2019 1 Wolvercote v Westcott Cutteslowe Park Oglesby, Phil   Jones , Alec  
18/05/2019 2 Tetsworth v EandW Hendred Tetsworth Pudwell, Barrie   Timms, Barry  
18/05/2019 2 Wootton and BH v Watlington Wootton and BH Walker, John   Marsh, John  
18/05/2019 2 Clifton Hampden v Cairns Fudge Clifton Hampden Anning, Tim   Thatcher, Derek  
25/05/2019 2 EandW Hendred v Wootton and BH EandW Hendred How, Dave   Matthews, Dick  
25/05/2019 2 Stanton Harcourt v Tetsworth Stanton Harcourt Panting, Mike   Loutit, Andrew  
25/05/2019 2 Hanborough v Kilkenny Hanborough Faulkner, Paul   Shayler, Mike  
25/05/2019 2 Clifton Hampden v Bampton Clifton Hampden Croxford, Colin   Mercer, Alan  
25/05/2019 1 Middleton Cheney v Witney Swifts Middleton Cheney Wrench, Clive   Wilks, Nick  
25/05/2019 1 Westcott v Oxenford Westcott Leonard, Mark   Timms, Barry  
25/05/2019 1 Garsington and Cowley v Marsh Gibbon Garsington Oglesby, Phil   Cathcart , Andy  
25/05/2019 1 Faringdon v Chipping Norton Faringdon Giles, Kevin   Tizzard, Derek  
25/05/2019 4 Steventon v Chadlington Steventon Jeeves, Britford   Wells , Matthew  
25/05/2019 4 Wolvercote II v West Ilsley Cutteslowe Park Cherry , Tony   Schneider , Neil  
25/05/2019 4 Witney Swifts II v Uffington The Leys Sinfield, Mike   Oakley, Ken  
25/05/2019 4 Oxenford II v Garsington and Cowley II Jesus College Souch, Barry   Hamilton, Roderick  
25/05/2019 4 Deddington v Shrivenham Deddington Huxford, Roger   Case (Chipping Norton), Merv  
25/05/2019 2 Cairns Fudge v Watlington SSJ Willows Pudwell, Barrie   Smith, Pete  
25/05/2019 3 Kidlington v Combe Stratfield Brake No 1 Henshall, Steve   Marsh, John  
25/05/2019 3 Dorchester v Brill Dorchester Cook, Richard   Norris , Dave  
25/05/2019 3 Broughton and NN v Marcham Broughton and NN Oliver, Martin   Jones, Kevin  
25/05/2019 3 Radley v Risinghurst Radley - 2nd Side Chesher, Gary   Russell, Rod  
25/05/2019 3 Wantage v Hook Norton Wantage Thatcher, Derek   Anning, Tim  
25/05/2019 5 Letcombe v Chalgrove Letcombe Baker, Alan   Webster , Andrew  
25/05/2019 5 Risinghurst II v EandW Hendred II Risinghurst Friend, Martin   Duthie, David  
25/05/2019 5 Wolvercote III v Sunningwell Brill Kite, Raymond   Allen , Chris  
25/05/2019 6 Swinbrook v Westcott II Swinbrook Denton, Mike   Oldfield, Joe  
25/05/2019 6 Chesterton v Hook Norton II Chesterton Wardle, Paul   Terry, Sean  
25/05/2019 6 Kidlington II v Steventon II Stratfield Brake No 2 Isaac (Tetsworth), Reggie   Henderson-Gibb , James  
25/05/2019 6 Watlington II v Oxenford III Watlington Burns (Stonesfield), David   Peddy , David  
25/05/2019 7 Chipping Norton II v Charlbury Chipping Norton Marsden, Trevor   Franklin, Alan  
25/05/2019 7 Witney Swifts III v Deddington II West Witney Sports Ground Cooper, Ken   George, Brian  
25/05/2019 8 Kilkenny II v Faringdon II Shilton Park Playing Fields Knight, Phil   Bell, Ian  
25/05/2019 8 Marcham II v Harwell International Freeland Fagan, Brian   Qureshi, Zaheer  
01/06/2019 8 Bampton II v Kilkenny II Bampton Thompson (Steventon), Jon   Busby, Simon  
01/06/2019 8 Marcham II v Wootton and BH II Freeland Trinder (Kilkenny), Chris   Bell, Ian  
01/06/2019 7 Stonesfield II v Chipping Norton II Stonesfield Cherry , Tony   Hawkins , Steve  
01/06/2019 7 Charlbury v Deddington II Charlbury No 2 Ground Harris (Bampton), Adrian   Franklin, Alan  
01/06/2019 8 Harwell International v Sunningwell II Harwell International Rockall (Dorchester), Kim   Jeeves, Britford  
01/06/2019 7 Kidlington III v Witney Swifts III Stratfield Brake No 2 Bransby (Risinghurst), Marc   Kite, Raymond  
01/06/2019 7 Stanton Harcourt II v Middleton Cheney II Stanton Harcourt Panting, Mike   Knight, Phil  
01/06/2019 6 Kidlington II v Dorchester II Stratfield Brake No 1 Dumbleton, George   Manson, Nigel  
01/06/2019 6 Hook Norton II v Oxenford III Hook Norton Windscheffle (Kilkenny), Tony   Paterson (Witney Swifts), Gary  
01/06/2019 6 Chesterton v Watlington II Chesterton Fagan, Brian   Craker (Chinnor), Lewis  
01/06/2019 6 Westcott II v Steventon II Westcott Allen , Chris   Marsden, Trevor  
01/06/2019 5 Letcombe v Wolvercote III Letcombe Denton, Mike   Oldfield, Joe  
01/06/2019 5 Chalgrove v Freeland Chalgrove Busby, Pete   Coate, Andrew  
01/06/2019 5 Sunningwell v Tetsworth II Sunningwell Last, Victor   Woodward, John  
01/06/2019 3 Marcham v Radley Clifton Hampden Mercer, Alan   Webster , Colin  
01/06/2019 3 Brill v Hook Norton Brill Sinfield, Mike   Platt (Dorchester), Harry  
01/06/2019 3 Dorchester v Risinghurst Dorchester Croxford, Colin   Peddy , David  
01/06/2019 3 Broughton and NN v Kidlington Broughton and NN Matthews, Dick   Webster , Andrew  
01/06/2019 3 Combe v Wantage Combe Huxford, Roger   Pashley, Keith  
01/06/2019 4 Uffington v Oxenford II Uffington Hyatt, Steve   Friend, Martin  
01/06/2019 4 Witney Swifts II v West Ilsley West Witney Sports Ground Cooper, Ken   Qureshi, Zaheer  
01/06/2019 4 Steventon v Wolvercote II Steventon Snook, Rob   Henshall, Steve  
01/06/2019 4 Garsington and Cowley II v Deddington Garsington Wardle, Paul   Terry, Sean  
01/06/2019 4 Chadlington v Shrivenham Chadlington Wrench, Clive   Chesher, Gary  
01/06/2019 1 Marsh Gibbon v Westcott Marsh Gibbon Walker, John   How, Dave  
01/06/2019 1 Wolvercote v Faringdon Cutteslowe Park Anning, Tim   Thatcher, Derek  
01/06/2019 1 Witney Swifts v Chipping Norton The Leys Wells , Matthew   Pudwell, Barrie  
01/06/2019 1 Oxenford v Stonesfield Jesus College Smith, Pete   Jones, Kevin  
01/06/2019 1 Middleton Cheney v Garsington and Cowley Middleton Cheney Leonard, Mark   Timms, Barry  
01/06/2019 2 Tetsworth v Hanborough Tetsworth Tizzard, Derek   Oakley, Ken  
01/06/2019 2 Wootton and BH v Stanton Harcourt Wootton and BH Francis, Duncan   Strain, Arthur  
01/06/2019 2 Watlington v EandW Hendred Watlington Bartrip , James   Day , Linda  
01/06/2019 2 Kilkenny v Clifton Hampden Shilton Park Playing Fields Marsh, John   Giles, Kevin  
01/06/2019 2 Cairns Fudge v Bampton SSJ Willows   n/a Russell, Rod  
08/06/2019 2 EandW Hendred v Cairns Fudge EandW Hendred Giles, Kevin   Strain, Arthur  
08/06/2019 2 Watlington v Stanton Harcourt Watlington Oakley, Ken   Russell, Rod  
08/06/2019 2 Hanborough v Wootton and BH Hanborough Marsh, John   Walker (Freeland), Sam  
08/06/2019 2 Bampton v Kilkenny Bampton How, Dave   Matthews, Dick  
08/06/2019 2 Clifton Hampden v Tetsworth Clifton Hampden Liddiard (Faringdon), Andy   Oglesby, Phil  
08/06/2019 1 Garsington and Cowley v Witney Swifts Garsington Tizzard, Derek   Panting, Mike  
08/06/2019 1 Faringdon v Oxenford Faringdon Bartrip , James   Hyatt, Steve  
08/06/2019 1 Westcott v Middleton Cheney Westcott Wells , Matthew   Croxford, Colin  
08/06/2019 1 Stonesfield v Marsh Gibbon Stonesfield Faulkner, Paul   Shayler, Mike  
08/06/2019 1 Chipping Norton v Wolvercote Chipping Norton Chesher, Gary   Timms, Barry  
08/06/2019 4 Wolvercote II v Chadlington Cutteslowe Park Smith, Barrie   Qureshi, Zaheer  
08/06/2019 4 Oxenford II v West Ilsley Jesus College Last, Victor   Woodward, John  
08/06/2019 4 Uffington v Deddington Uffington Knight, Phil   Baker, Alan  
08/06/2019 4 Shrivenham v Garsington and Cowley II Shrivenham Oscroft , Max   Duthie, David  
08/06/2019 3 Dorchester v Marcham Dorchester Anning, Tim   Thatcher, Derek  
08/06/2019 3 Kidlington v Radley Stratfield Brake No 1 White, Melvin   Friend, Martin  
08/06/2019 3 Wantage v Brill Wantage Walker, John   Francis, Duncan  
08/06/2019 3 Hook Norton v Risinghurst Hook Norton Huxford, Roger   Pashley, Keith  
08/06/2019 5 Wolvercote III v Chalgrove Brill Dumbleton, George   Manson, Nigel  
08/06/2019 5 Risinghurst II v Sunningwell Risinghurst Kite, Raymond   Ravichandaran (Wolvercote), Sid  
08/06/2019 5 Tetsworth II v Letcombe Tetsworth Schneider , Neil   Busby, Pete  
08/06/2019 5 Freeland v EandW Hendred II Freeland Cooper, Ken   Webster , Colin  
08/06/2019 4 Witney Swifts II v Steventon The Leys Smith, Pete   Mercer, Alan  
08/06/2019 6 Chesterton v Westcott II Chesterton Boyce (Kidlington), Jonathan   Franklin, Alan  
08/06/2019 6 Steventon II v Watlington II Steventon Jeeves, Britford   Sinfield, Mike  
08/06/2019 7 Deddington II v Chipping Norton II Deddington Dumbleton, George   Brownlees (Hook Norton), Stuart  
08/06/2019 7 Kidlington III v Stonesfield II Stratfield Brake No 2 Coate, Andrew   Fagan, Brian  
08/06/2019 7 Middleton Cheney II v Charlbury Middleton Cheney Wardle, Paul   Terry, Sean  
08/06/2019 8 Wootton and BH II v Harwell International Wootton and BH Williams (Bampton), Matt   Deakin (Bampton), John  
08/06/2019 7 Witney Swifts III v Stanton Harcourt II West Witney Sports Ground Webster , Andrew   Bell, Ian  
08/06/2019 8 Sunningwell II v Chinnor Sunningwell Henshall, Steve   Platt (Dorchester), Harry  
15/06/2019 8 Chinnor v Wootton and BH II Chinnor Peddy , David   Allen , Chris  
15/06/2019 8 Marcham II v Bampton II Freeland Kite, Raymond   Ravichandaran (Wolvercote), Sid  
15/06/2019 8 Faringdon II v Sunningwell II Faringdon Hamilton, Roderick   Pratley (Witney Swifts), Rob  
15/06/2019 8 Harwell International v Kilkenny II Harwell International Denton, Mike   Oldfield, Joe  
15/06/2019 7 Stonesfield II v Middleton Cheney II Stonesfield Smith (Sunningwell), Richard   Marsden, Trevor  
15/06/2019 7 Charlbury v Chipping Norton II Charlbury No 2 Ground Cooper, Ken   Cork (Deddington), Andy  
15/06/2019 6 Dorchester II v Steventon II Dorchester Boyce (Kidlington), Jonathan   Bartlett (Kidlington), Tom  
15/06/2019 6 Hook Norton II v Kidlington II Hook Norton Friend, Martin   Busby, Simon  
15/06/2019 6 Chesterton v Oxenford III Chesterton Cherry , Tony   Hawkins , Steve  
15/06/2019 6 Westcott II v Watlington II Westcott Dumbleton, George   Manson, Nigel  
15/06/2019 4 Shrivenham v Uffington Shrivenham Mercer, Alan   Webster , Andrew  
15/06/2019 4 West Ilsley v Deddington West Ilsley Panting, Mike   Wells , Matthew  
15/06/2019 4 Steventon v Oxenford II Steventon Knight, Phil   Qureshi, Zaheer  
15/06/2019 5 Letcombe v Risinghurst II Letcombe Hewitt (Kidlington), Paul   Bell, Ian  
15/06/2019 5 Chalgrove v EandW Hendred II Chalgrove Fagan, Brian   Henshall, Steve  
15/06/2019 5 Tetsworth II v Wolvercote III Tetsworth Franklin, Alan   Wardle, Paul  
15/06/2019 3 Risinghurst v Wantage Risinghurst How, Dave   Matthews, Dick  
15/06/2019 3 Kidlington v Dorchester Stratfield Brake No 1 Souch, Barry   Sinfield, Mike  
15/06/2019 3 Brill v Combe Brill Oliver, Martin   Smith, Barrie  
15/06/2019 3 Marcham v Hook Norton Clifton Hampden Tizzard, Derek   Jeeves, Britford  
15/06/2019 3 Broughton and NN v Radley Broughton and NN Huxford, Roger   Pashley, Keith  
15/06/2019 4 Wolvercote II v Witney Swifts II Cutteslowe Park Henderson-Gibb , James   Terry, Sean  
15/06/2019 4 Chadlington v Garsington and Cowley II Chadlington Faulkner, Paul   Last, Victor  
15/06/2019 1 Marsh Gibbon v Faringdon Marsh Gibbon Croxford, Colin   Day , Linda  
15/06/2019 1 Middleton Cheney v Stonesfield Middleton Cheney Robinson, Andy   Boyd Maunsell, Patrick  
15/06/2019 1 Witney Swifts v Wolvercote The Leys Giles, Kevin   Oakley, Ken  
15/06/2019 1 Garsington and Cowley v Westcott Garsington Anning, Tim   Thatcher, Derek  
15/06/2019 1 Oxenford v Chipping Norton Jesus College Oglesby, Phil   Townsend, Herby  
15/06/2019 2 Wootton and BH v Clifton Hampden Wootton and BH Russell, Rod   Baker, Alan  
15/06/2019 2 Watlington v Hanborough Watlington Timms, Barry   Strain, Arthur  
15/06/2019 2 Stanton Harcourt v EandW Hendred Stanton Harcourt Smith, Pete   Wilks, Nick  
15/06/2019 2 Cairns Fudge v Kilkenny SSJ Willows Woodward, John   Bartrip , James  
15/06/2019 2 Bampton v Tetsworth Bampton Hyatt, Steve   Chesher, Gary  
22/06/2019 2 Hanborough v EandW Hendred Hanborough Boyd Maunsell, Patrick   Tizzard, Derek  
22/06/2019 2 Clifton Hampden v Watlington Clifton Hampden Robinson, Andy   Matthews, Dick  
22/06/2019 2 Bampton v Wootton and BH Bampton Cathcart , Andy   Jones , Alec  
22/06/2019 2 Cairns Fudge v Stanton Harcourt SSJ Willows Croxford, Colin   Timms, Barry  
22/06/2019 1 Faringdon v Middleton Cheney Faringdon Giles, Kevin   Mercer, Alan  
22/06/2019 1 Stonesfield v Garsington and Cowley Stonesfield Bartrip , James   Last, Victor  
22/06/2019 1 Chipping Norton v Marsh Gibbon Chipping Norton Smith, Pete   Hyatt, Steve  
22/06/2019 1 Wolvercote v Oxenford Cutteslowe Park Oliver, Martin   How, Dave  
22/06/2019 1 Witney Swifts v Westcott The Leys Jones, Kevin   Wilks, Nick  
22/06/2019 4 Oxenford II v Wolvercote II Jesus College Oakley, Ken   Webster , Andrew  
22/06/2019 4 Deddington v Steventon Deddington Marsh, John   Faulkner, Paul  
22/06/2019 3 Hook Norton v Kidlington Hook Norton Cooper, Ken   Day , Linda  
22/06/2019 3 Risinghurst v Brill Risinghurst Anning, Tim   Thatcher, Derek  
22/06/2019 3 Dorchester v Broughton and NN Dorchester Strain, Arthur   Baker, Alan  
22/06/2019 3 Wantage v Marcham Wantage Norris , Dave   Cook, Richard  
22/06/2019 3 Combe v Radley Combe Pudwell, Barrie   Souch, Barry  
22/06/2019 5 Wolvercote III v Risinghurst II Brill Peddy , David   Kite, Raymond  
22/06/2019 5 Freeland v Sunningwell Freeland Dumbleton, George   Manson, Nigel  
22/06/2019 5 Chalgrove v Tetsworth II Chalgrove Panting, Mike   Knight, Phil  
22/06/2019 4 Shrivenham v West Ilsley Shrivenham Snook, Rob   Francis, Duncan  
22/06/2019 4 Garsington and Cowley II v Uffington Garsington Schneider , Neil   Hawkins , Steve  
22/06/2019 4 Chadlington v Witney Swifts II Chadlington Sinfield, Mike     Stanton Harcourt
22/06/2019 6 Kidlington II v Swinbrook Stratfield Brake No 1 Pashley, Keith   Tompkins (Chipping Norton), Andrew  
22/06/2019 6 Steventon II v Hook Norton II Steventon Denton, Mike   Oldfield, Joe  
22/06/2019 6 Watlington II v Dorchester II Watlington Henderson-Gibb , James   Qureshi, Zaheer  
22/06/2019 6 Westcott II v Oxenford III Westcott Fagan, Brian   Sinfield, Mike  
22/06/2019 7 Stanton Harcourt II v Kidlington III Stanton Harcourt Jeeves, Britford   Russell, Rod  
22/06/2019 7 Charlbury v Stonesfield II Swinbrook Terry, Sean   Wardle, Paul  
22/06/2019 8 Harwell International v Chinnor Harwell International Hamilton, Roderick   Bell, Ian  
22/06/2019 8 Sunningwell II v Bampton II Sunningwell Coate, Andrew   Chamberlain, Richard  
22/06/2019 8 Kilkenny II v Marcham II Shilton Park Playing Fields Webster , Colin   King (Bampton), Russell  
22/06/2019 8 Wootton and BH II v Faringdon II Wootton and BH Busby, Simon   Friend, Martin  
22/06/2019 7 Middleton Cheney II v Deddington II Middleton Cheney   n/a Franklin, Alan  
29/06/2019 7 Deddington II v Stonesfield II Deddington Boyce (Kidlington), Jonathan   Qureshi, Zaheer  
29/06/2019 7 Witney Swifts III v Middleton Cheney II West Witney Sports Ground Wardle, Paul   Huxford, Roger  
29/06/2019 7 Chipping Norton II v Stanton Harcourt II Chipping Norton Busby, Simon   Peddy , David  
29/06/2019 6 Swinbrook v Watlington II Swinbrook Windscheffle (Kilkenny), Tony   Bell, Ian  
29/06/2019 6 Oxenford III v Kidlington II Keble College Isaac (Tetsworth), Reggie   White, Melvin  
29/06/2019 3 Radley v Hook Norton Combe Oakley, Ken   Webster , Andrew  
29/06/2019 8 Bampton II v Harwell International Bampton Jeeves, Britford   Friend, Martin  
29/06/2019 8 Faringdon II v Chinnor Faringdon Norris , Dave   Cook, Richard  
29/06/2019 8 Kilkenny II v Wootton and BH II Shilton Park Playing Fields Faulkner, Paul   Shayler, Mike  
29/06/2019 7 Kidlington III v Charlbury Stratfield Brake No 2 Kite, Raymond   Henderson-Gibb , James  
29/06/2019 6 Hook Norton II v Dorchester II Hook Norton Cooper, Ken   Marsden, Trevor  
29/06/2019 6 Chesterton v Steventon II Chesterton Duthie, David   Fagan, Brian  
29/06/2019 4 Uffington v West Ilsley Uffington Knight, Phil   Hamilton, Roderick  
29/06/2019 4 Steventon v Garsington and Cowley II Steventon Coate, Andrew   Friend, Martin  
29/06/2019 4 Wolvercote II v Shrivenham Cutteslowe Park Panting, Mike   Snook, Rob  
29/06/2019 4 Witney Swifts II v Deddington The Leys Chamberlain, Richard   Franklin, Alan  
29/06/2019 5 Letcombe v EandW Hendred II Letcombe Sinfield, Mike   Ravichandaran (Wolvercote), Sid  
29/06/2019 5 Wolvercote III v Freeland Brill Cherry , Tony   Busby, Pete  
29/06/2019 5 Risinghurst II v Chalgrove Risinghurst Huxford, Roger     Chipping Norton
29/06/2019 3 Marcham v Risinghurst Clifton Hampden Oglesby, Phil   Townsend, Herby  
29/06/2019 3 Kidlington v Brill Stratfield Brake No 1 Marsh, John   Henshall, Steve  
29/06/2019 3 Broughton and NN v Wantage Broughton and NN Smith, Barrie   Souch, Barry  
29/06/2019 3 Dorchester v Combe Dorchester Denton, Mike   Oldfield, Joe  
29/06/2019 4 Oxenford II v Chadlington Jesus College Dumbleton, George   Manson, Nigel  
29/06/2019 1 Marsh Gibbon v Oxenford Marsh Gibbon Jones, Kevin   Wells , Matthew  
29/06/2019 1 Garsington and Cowley v Chipping Norton Great and Little Tew CC Wilks, Nick   Francis, Duncan  
29/06/2019 1 Westcott v Faringdon Westcott Leonard, Mark   Timms, Barry  
29/06/2019 1 Stonesfield v Witney Swifts Stonesfield Smith, Pete   Oliver, Martin  
29/06/2019 1 Middleton Cheney v Wolvercote Middleton Cheney Pudwell, Barrie   Matthews, Dick  
29/06/2019 2 Wootton and BH v Tetsworth Wootton and BH Giles, Kevin   Boyd Maunsell, Patrick  
29/06/2019 2 Watlington v Kilkenny Watlington Croxford, Colin   Mercer, Alan  
29/06/2019 2 Stanton Harcourt v Clifton Hampden Stanton Harcourt Chesher, Gary   Day , Linda  
29/06/2019 2 EandW Hendred v Bampton EandW Hendred Anning, Tim   Thatcher, Derek  
29/06/2019 2 Hanborough v Cairns Fudge Hanborough How, Dave   Russell, Rod  
06/07/2019 2 Clifton Hampden v Hanborough Clifton Hampden Panting, Mike   Loutit, Andrew  
06/07/2019 2 Kilkenny v EandW Hendred Shilton Park Playing Fields Pudwell, Barrie   Robinson, Andy  
06/07/2019 2 Tetsworth v Watlington Tetsworth Smith, Barrie   Wilks, Nick  
06/07/2019 2 Bampton v Stanton Harcourt Bampton Jones, Kevin   Oliver, Martin  
06/07/2019 2 Wootton and BH v Cairns Fudge Wootton and BH Francis, Duncan   Oakley, Ken  
06/07/2019 1 Oxenford v Middleton Cheney Jesus College Anning, Tim   Thatcher, Derek  
06/07/2019 1 Faringdon v Stonesfield Faringdon Walker, John   How, Dave  
06/07/2019 1 Chipping Norton v Westcott Chipping Norton Giles, Kevin   Matthews, Dick  
06/07/2019 1 Wolvercote v Garsington and Cowley Cutteslowe Park Hyatt, Steve   Tizzard, Derek  
06/07/2019 1 Witney Swifts v Marsh Gibbon The Leys Oglesby, Phil   Jones , Alec  
06/07/2019 4 Uffington v Steventon Uffington Huxford, Roger   Snook, Rob  
06/07/2019 4 Deddington v Oxenford II Deddington Boyd Maunsell, Patrick   Cooper, Ken  
06/07/2019 4 Shrivenham v Witney Swifts II Shrivenham Jeeves, Britford   Henshall, Steve  
06/07/2019 4 Garsington and Cowley II v Wolvercote II Garsington Croxford, Colin   House , Kevin  
06/07/2019 4 Chadlington v West Ilsley Chadlington Huxford, Roger   Tomkins (Chipping Norton), Michael  
06/07/2019 3 Risinghurst v Kidlington Risinghurst Mercer, Alan   Day , Linda  
06/07/2019 3 Hook Norton v Dorchester Hook Norton Bartrip , James   Smith, Pete  
06/07/2019 3 Wantage v Radley Wantage Strain, Arthur   Wells , Matthew  
06/07/2019 3 Brill v Broughton and NN Brill Timms, Barry   Fagan, Brian  
06/07/2019 3 Combe v Marcham Combe Marsden, Trevor   Russell, Rod  
06/07/2019 5 Freeland v Tetsworth II Freeland Ingham (Hook Norton), Mark   Friend, Martin  
06/07/2019 5 EandW Hendred II v Wolvercote III EandW Hendred Webster , Colin   Oscroft , Max  
06/07/2019 5 Chalgrove v Sunningwell Chalgrove   Harwell International Qureshi, Zaheer  
06/07/2019 6 Dorchester II v Swinbrook Dorchester Schneider , Neil   Hawkins , Steve  
06/07/2019 6 Watlington II v Chesterton Watlington Kite, Raymond   Burns (Stonesfield), David  
06/07/2019 7 Charlbury v Witney Swifts III Charlbury No 2 Ground Duthie, David   tba, tba  
06/07/2019 8 Chinnor v Bampton II Chinnor Halliday (Cairns Fudge), Andy   Acharya, Ketan  
06/07/2019 8 Sunningwell II v Marcham II Sunningwell Wardle, Paul   Terry, Sean  
06/07/2019 8 Harwell International v Wootton and BH II Harwell International Chamberlain, Richard   Panting, Mike  
06/07/2019 6 Oxenford III v Steventon II Keble College Webster , Andrew   Hewitt (Kidlington), Paul  
06/07/2019 7 Stonesfield II v Kidlington III Stonesfield Busby, Simon   Henderson-Gibb , James  
06/07/2019 7 Stanton Harcourt II v Deddington II Stanton Harcourt Bell, Ian   Loutit, Andrew  
13/07/2019 7 Stonesfield II v Stanton Harcourt II Stonesfield Crouch , Daniel   Sinfield, Mike  
13/07/2019 7 Deddington II v Charlbury Deddington Last, Victor   Woodward, John  
13/07/2019 7 Kidlington III v Middleton Cheney II Stratfield Brake No 2 Qureshi, Zaheer   Rippington (Dorchester), David  
13/07/2019 7 Chipping Norton II v Witney Swifts III Chipping Norton Cooper, Ken   McGrady (Freeland), John  
13/07/2019 8 Faringdon II v Harwell International Faringdon Boyce (Kidlington), Jonathan   Chamberlain, Richard  
13/07/2019 8 Marcham II v Chinnor Freeland Denton, Mike   Oldfield, Joe  
13/07/2019 8 Kilkenny II v Sunningwell II Shilton Park Playing Fields Bell, Ian   Souch, Barry  
13/07/2019 6 Dorchester II v Westcott II Dorchester Griffiths (Watlington), Mark   Webster , Andrew  
13/07/2019 6 Hook Norton II v Watlington II Hook Norton Franklin, Alan   Busby, Simon  
13/07/2019 6 Swinbrook v Steventon II Swinbrook Kite, Raymond   Ravichandaran (Wolvercote), Sid  
13/07/2019 6 Chesterton v Kidlington II Chesterton Cherry , Tony   Hawkins , Steve  
13/07/2019 5 Sunningwell v EandW Hendred II Sunningwell Wardle, Paul   Henderson-Gibb , James  
13/07/2019 5 Letcombe v Freeland Letcombe Panting, Mike   Coate, Andrew  
13/07/2019 5 Tetsworth II v Risinghurst II Tetsworth Fagan, Brian   Snook, Rob  
13/07/2019 3 Risinghurst v Combe Risinghurst Strain, Arthur   Tizzard, Derek  
13/07/2019 3 Kidlington v Wantage Stratfield Brake No 1 Wilks, Nick   Friend, Martin  
13/07/2019 3 Radley v Dorchester Radley - 2nd Side Marsh, John   Bastin (Wantage), Alistair  
13/07/2019 1 Westcott v Stonesfield Westcott Boyd Maunsell, Patrick   Pudwell, Barrie  
13/07/2019 3 Marcham v Brill Clifton Hampden Hamilton, Roderick   Oakley, Ken  
13/07/2019 3 Broughton and NN v Hook Norton Broughton and NN Faulkner, Paul   Shayler, Mike  
13/07/2019 4 Uffington v Chadlington Uffington Cathcart , Andy   Townsend, Herby  
13/07/2019 4 West Ilsley v Garsington and Cowley II West Ilsley Jeeves, Britford   Henshall, Steve  
13/07/2019 4 Steventon v Shrivenham Steventon Webster , Colin   White, Melvin  
13/07/2019 4 Wolvercote II v Deddington Cutteslowe Park Sheppard , Steve   Tweedy (Stanton Harcourt), Drew  
13/07/2019 4 Witney Swifts II v Oxenford II West Witney Sports Ground Huxford, Roger   Pashley, Keith  
13/07/2019 1 Oxenford v Witney Swifts Jesus College Loutit, Andrew   Timms, Barry  
13/07/2019 1 Marsh Gibbon v Wolvercote Marsh Gibbon Wrench, Clive   Chesher, Gary  
13/07/2019 1 Middleton Cheney v Chipping Norton Middleton Cheney Russell, Rod   How, Dave  
13/07/2019 1 Garsington and Cowley v Faringdon Garsington Croxford, Colin   Matthews, Dick  
13/07/2019 2 Wootton and BH v Kilkenny Wootton and BH Anning, Tim   Thatcher, Derek  
13/07/2019 2 Watlington v Bampton Watlington Walker, John   Francis, Duncan  
13/07/2019 2 Cairns Fudge v Tetsworth SSJ Willows Smith, Pete   Jones, Kevin  
13/07/2019 2 EandW Hendred v Clifton Hampden EandW Hendred Giles, Kevin   Bartrip , James  
13/07/2019 2 Stanton Harcourt v Hanborough Stanton Harcourt Wells , Matthew   Hyatt, Steve  
20/07/2019 2 Stanton Harcourt v Kilkenny Stanton Harcourt Matthews, Dick   Wrench, Clive  
20/07/2019 2 Watlington v Wootton and BH Watlington Pudwell, Barrie   How, Dave  
20/07/2019 2 Cairns Fudge v Clifton Hampden SSJ Willows Oliver, Martin   Marsh, John  
20/07/2019 2 EandW Hendred v Tetsworth EandW Hendred Strain, Arthur   Russell, Rod  
20/07/2019 2 Hanborough v Bampton Hanborough Timms, Barry   Giles, Kevin  
20/07/2019 1 Marsh Gibbon v Middleton Cheney Marsh Gibbon Boyd Maunsell, Patrick   Wilks, Nick  
20/07/2019 1 Westcott v Wolvercote Westcott Jones, Kevin   Bartrip , James  
20/07/2019 1 Stonesfield v Chipping Norton Stonesfield Wells , Matthew   Oakley, Ken  
20/07/2019 1 Faringdon v Witney Swifts Faringdon Francis, Duncan   Panting, Mike  
20/07/2019 1 Garsington and Cowley v Oxenford Garsington Robinson, Andy   Croxford, Colin  
20/07/2019 4 Steventon v West Ilsley Steventon Anning, Tim   Thatcher, Derek  
20/07/2019 4 Wolvercote II v Uffington Cutteslowe Park Fagan, Brian   Day , Linda  
20/07/2019 4 Oxenford II v Shrivenham Jesus College Smith, Barrie   Franklin, Alan  
20/07/2019 4 Deddington v Chadlington Deddington   Westcott   Westcott
20/07/2019 4 Witney Swifts II v Garsington and Cowley II The Leys Denton, Mike   Oldfield, Joe  
20/07/2019 3 Marcham v Kidlington Clifton Hampden Walker, John   Webster , Andrew  
20/07/2019 3 Radley v Brill Radley - 2nd Side Oglesby, Phil   Jones , Alec  
20/07/2019 3 Combe v Hook Norton Combe Friend, Martin   Sinfield, Mike  
20/07/2019 3 Broughton and NN v Risinghurst Broughton and NN Smith, Pete   Cooper, Ken  
20/07/2019 3 Dorchester v Wantage Dorchester Henshall, Steve   Jeeves, Britford  
20/07/2019 5 Letcombe v Sunningwell Letcombe White, Melvin   Mercer, Alan  
20/07/2019 5 Risinghurst II v Freeland Risinghurst Baker, Alan   Henderson-Gibb , James  
20/07/2019 6 Hook Norton II v Swinbrook Hook Norton Duthie, David     Witney Swifts
20/07/2019 6 Chesterton v Dorchester II Chesterton Souch, Barry   Busby, Simon  
20/07/2019 6 Oxenford III v Watlington II Keble College Huxford, Roger     Chipping Norton
20/07/2019 6 Kidlington II v Westcott II Stratfield Brake No 1 Marsden, Trevor   Hamilton, Roderick  
20/07/2019 8 Bampton II v Faringdon II Bampton Knight, Phil   Oscroft , Max  
20/07/2019 8 Wootton and BH II v Marcham II Wootton and BH Ellam , Duncan   Kite, Raymond  
20/07/2019 8 Sunningwell II v Harwell International Sunningwell Dumbleton, George   Manson, Nigel  
20/07/2019 8 Kilkenny II v Chinnor Shilton Park Playing Fields   Steventon Coate, Andrew  
20/07/2019 7 Witney Swifts III v Kidlington III West Witney Sports Ground Wardle, Paul   Terry, Sean  
20/07/2019 7 Chipping Norton II v Middleton Cheney II Chipping Norton Bell, Ian   Ravichandaran (Wolvercote), Sid  
20/07/2019 5 Tetsworth II v EandW Hendred II Tetsworth Peddy , David   Qureshi, Zaheer  
27/07/2019 6 Westcott II v Swinbrook Westcott Dumbleton, George   Manson, Nigel  
27/07/2019 8 Bampton II v Wootton and BH II Bampton Wardle, Paul   Terry, Sean  
27/07/2019 8 Faringdon II v Kilkenny II Faringdon Duthie, David     Stanton Harcourt
27/07/2019 7 Deddington II v Witney Swifts III Deddington Cooper, Ken   Souch, Barry  
27/07/2019 7 Kidlington III v Chipping Norton II Stratfield Brake No 1 Isaac (Tetsworth), Reggie   Marsden, Trevor  
27/07/2019 8 Harwell International v Marcham II Harwell International   Wootton and BH Webster , Colin  
27/07/2019 8 Chinnor v Sunningwell II Chinnor   Westcott   Westcott
27/07/2019 6 Oxenford III v Dorchester II Keble College Faulkner, Paul   Shayler, Mike  
27/07/2019 6 Hook Norton II v Chesterton Hook Norton Huxford, Roger     Chipping Norton
27/07/2019 6 Steventon II v Kidlington II Steventon Bell, Ian   Friend, Martin  
27/07/2019 5 Sunningwell v Wolvercote III Sunningwell White, Melvin   Jeeves, Britford  
27/07/2019 5 Chalgrove v Letcombe Chalgrove Henderson-Gibb , James   Hamilton, Roderick  
27/07/2019 5 EandW Hendred II v Risinghurst II EandW Hendred House , Kevin   Griffiths (Watlington), Mark  
27/07/2019 4 Shrivenham v Deddington Shrivenham Cathcart , Andy   Jones , Alec  
27/07/2019 4 Chadlington v Steventon Chadlington Smith, Barrie   Franklin, Alan  
27/07/2019 3 Risinghurst v Hook Norton Risinghurst Henshall, Steve   Baker, Alan  
27/07/2019 3 Radley v Wantage Radley - 2nd Side Panting, Mike     EandW Hendred
27/07/2019 3 Combe v Kidlington Combe Timms, Barry   Sheppard , Steve  
27/07/2019 3 Marcham v Broughton and NN Clifton Hampden Denton, Mike   Oldfield, Joe  
27/07/2019 3 Brill v Dorchester Brill Wilks, Nick   Day , Linda  
27/07/2019 4 Garsington and Cowley II v Oxenford II Garsington Sinfield, Mike   Knight, Phil  
27/07/2019 4 Uffington v Witney Swifts II Uffington Norris , Dave   Cook, Richard  
27/07/2019 4 West Ilsley v Wolvercote II West Ilsley Coate, Andrew   Mercer, Alan  
27/07/2019 1 Marsh Gibbon v Garsington and Cowley Marsh Gibbon Smith, Pete   Pudwell, Barrie  
27/07/2019 1 Chipping Norton v Faringdon Chipping Norton Jones, Kevin   Oliver, Martin  
27/07/2019 1 Wolvercote v Stonesfield Cutteslowe Park Giles, Kevin   Matthews, Dick  
27/07/2019 1 Witney Swifts v Middleton Cheney The Leys Hyatt, Steve   Strain, Arthur  
27/07/2019 1 Oxenford v Westcott Jesus College Oakley, Ken   How, Dave  
27/07/2019 2 Tetsworth v Stanton Harcourt Tetsworth Anning, Tim   Thatcher, Derek  
27/07/2019 2 Kilkenny v Hanborough Shilton Park Playing Fields Francis, Duncan   Russell, Rod  
27/07/2019 2 Wootton and BH v EandW Hendred Wootton and BH Croxford, Colin   Chesher, Gary  
27/07/2019 2 Watlington v Cairns Fudge Watlington Tizzard, Derek   Wells , Matthew  
03/08/2019 2 Stanton Harcourt v Wootton and BH Stanton Harcourt Last, Victor   Bartrip , James  
03/08/2019 2 Clifton Hampden v Kilkenny Clifton Hampden Tizzard, Derek   How, Dave  
03/08/2019 2 EandW Hendred v Watlington EandW Hendred Hyatt, Steve   Panting, Mike  
03/08/2019 2 Hanborough v Tetsworth Hanborough Marsh, John   Chesher, Gary  
03/08/2019 2 Bampton v Cairns Fudge Bampton Mercer, Alan   Robinson, Andy  
03/08/2019 1 Faringdon v Wolvercote Faringdon Wilks, Nick   Russell, Rod  
03/08/2019 1 Garsington and Cowley v Middleton Cheney Garsington Wells , Matthew   Oakley, Ken  
03/08/2019 1 Westcott v Marsh Gibbon Westcott Anning, Tim   Thatcher, Derek  
03/08/2019 1 Stonesfield v Oxenford Stonesfield Oglesby, Phil   Townsend, Herby  
03/08/2019 3 Hook Norton v Brill Hook Norton Oliver, Martin   Smith, Barrie  
03/08/2019 3 Kidlington v Broughton and NN Stratfield Brake No 1 Huxford, Roger     Chipping Norton
03/08/2019 3 Radley v Marcham Radley - 2nd Side Jeeves, Britford   Day , Linda  
03/08/2019 4 Wolvercote II v Steventon Cutteslowe Park Sinfield, Mike   Peddy , David  
03/08/2019 4 Oxenford II v Uffington Jesus College Fagan, Brian   Smith, Pete  
03/08/2019 3 Wantage v Combe Wantage Croxford, Colin   White, Melvin  
03/08/2019 4 Deddington v Garsington and Cowley II Deddington Timms, Barry   Jones, Kevin  
03/08/2019 4 Shrivenham v Chadlington Shrivenham Francis, Duncan   Baker, Alan  
03/08/2019 5 Freeland v Chalgrove Freeland Cooper, Ken   Friend, Martin  
03/08/2019 5 Tetsworth II v Sunningwell Tetsworth Ali (Garsington & Cowley), Aijaz   Thompson (Risinghurst), John  
03/08/2019 6 Chesterton v Swinbrook Chesterton Wardle, Paul   Terry, Sean  
03/08/2019 6 Oxenford III v Hook Norton II Keble College Kite, Raymond   Bell, Ian  
03/08/2019 6 Watlington II v Kidlington II Watlington Webster , Andrew   Knight, Phil  
03/08/2019 6 Steventon II v Westcott II Steventon Chamberlain, Richard   Hamilton, Roderick  
03/08/2019 8 Wootton and BH II v Sunningwell II Wootton and BH Henderson-Gibb , James     Marcham
03/08/2019 8 Kilkenny II v Bampton II Shilton Park Playing Fields Coate, Andrew   Henshall, Steve  
03/08/2019 7 Chipping Norton II v Stonesfield II Chipping Norton Duthie, David   Souch, Barry  
03/08/2019 7 Middleton Cheney II v Stanton Harcourt II Middleton Cheney   Westcott   Westcott
10/08/2019 7 Chipping Norton II v Deddington II Chipping Norton Sheppard , Steve   Ravichandaran (Wolvercote), Sid  
10/08/2019 7 Charlbury v Middleton Cheney II Charlbury No 2 Ground Huxford, Roger     Chipping Norton
10/08/2019 8 Marcham II v Kilkenny II Freeland Henderson-Gibb , James   Boyce (Kidlington), Jonathan  
10/08/2019 8 Bampton II v Chinnor Bampton Peddy , David   Busby, Simon  
10/08/2019 6 Oxenford III v Swinbrook Keble College Smith, Barrie   Coate, Andrew  
10/08/2019 6 Watlington II v Steventon II Watlington   Westcott   Westcott
10/08/2019 6 Dorchester II v Kidlington II Dorchester Wardle, Paul   Terry, Sean  
10/08/2019 5 Sunningwell v Risinghurst II Sunningwell Knight, Phil   Franklin, Alan  
10/08/2019 5 Letcombe v Tetsworth II Letcombe Jeeves, Britford   Sinfield, Mike  
10/08/2019 5 EandW Hendred II v Freeland EandW Hendred Webster , Andrew   Duthie, David  
10/08/2019 5 Chalgrove v Wolvercote III Chalgrove Croxford, Colin   Fagan, Brian  
10/08/2019 4 Deddington v Uffington Deddington Wilks, Nick   Cooper, Ken  
10/08/2019 4 West Ilsley v Oxenford II West Ilsley Bell, Ian   Hamilton, Roderick  
10/08/2019 4 Steventon v Witney Swifts II Steventon Cathcart , Andy   Townsend, Herby  
10/08/2019 4 Chadlington v Wolvercote II Chadlington Marsh, John   Henshall, Steve  
10/08/2019 3 Risinghurst v Dorchester Risinghurst Hyatt, Steve   Friend, Martin  
10/08/2019 4 Garsington and Cowley II v Shrivenham Garsington Tizzard, Derek   Mercer, Alan  
10/08/2019 3 Radley v Kidlington Radley - 2nd Side Webster , Colin   Loutit, Andrew  
10/08/2019 3 Brill v Wantage Brill Timms, Barry   Ali (Garsington & Cowley), Aijaz  
10/08/2019 3 Broughton and NN v Combe Broughton and NN Souch, Barry     Witney Swifts
10/08/2019 1 Marsh Gibbon v Stonesfield Marsh Gibbon Russell, Rod   Oliver, Martin  
10/08/2019 1 Middleton Cheney v Westcott Middleton Cheney Faulkner, Paul   Shayler, Mike  
10/08/2019 1 Wolvercote v Chipping Norton Cutteslowe Park Strain, Arthur   Francis, Duncan  
10/08/2019 1 Witney Swifts v Garsington and Cowley The Leys Bartrip , James   Day , Linda  
10/08/2019 1 Oxenford v Faringdon Jesus College Boyd Maunsell, Patrick   Smith, Pete  
10/08/2019 2 Stanton Harcourt v Watlington Stanton Harcourt Jones, Kevin   Matthews, Dick  
10/08/2019 2 Cairns Fudge v EandW Hendred SSJ Willows Anning, Tim   Thatcher, Derek  
10/08/2019 2 Tetsworth v Clifton Hampden Tetsworth Pudwell, Barrie   Robinson, Andy  
10/08/2019 2 Kilkenny v Bampton Shilton Park Playing Fields Oakley, Ken   Panting, Mike  
17/08/2019 2 Hanborough v Watlington Hanborough Oglesby, Phil   Cathcart , Andy  
17/08/2019 2 Tetsworth v Bampton Tetsworth Timms, Barry   Matthews, Dick  
17/08/2019 2 Clifton Hampden v Wootton and BH Clifton Hampden Wells , Matthew   Friend, Martin  
17/08/2019 2 Kilkenny v Cairns Fudge Shilton Park Playing Fields Chesher, Gary   Wilks, Nick  
17/08/2019 1 Westcott v Garsington and Cowley Westcott Oliver, Martin   Marsh, John  
17/08/2019 1 Stonesfield v Middleton Cheney Stonesfield Panting, Mike   Tizzard, Derek  
17/08/2019 1 Faringdon v Marsh Gibbon Faringdon Strain, Arthur   Francis, Duncan  
17/08/2019 1 Wolvercote v Witney Swifts Cutteslowe Park Croxford, Colin   Mercer, Alan  
17/08/2019 1 Chipping Norton v Oxenford Chipping Norton Wrench, Clive   Day , Linda  
17/08/2019 3 Radley v Broughton and NN Radley - 2nd Side Boyd Maunsell, Patrick   Sinfield, Mike  
17/08/2019 3 Dorchester v Kidlington Dorchester Pudwell, Barrie   Oakley, Ken  
17/08/2019 3 Hook Norton v Marcham Hook Norton Huxford, Roger     Chipping Norton
17/08/2019 3 Wantage v Risinghurst Wantage (Midday start) Denton, Mike   Oldfield, Joe  
17/08/2019 4 Witney Swifts II v Wolvercote II The Leys Souch, Barry   Webster , Colin  
17/08/2019 4 Uffington v Shrivenham Uffington Bartrip , James   Coate, Andrew  
17/08/2019 4 Chadlington v Garsington and Cowley II Chadlington Norris , Dave   Cook, Richard  
17/08/2019 3 Combe v Brill Combe Smith, Pete   Jones, Kevin  
17/08/2019 4 Oxenford II v Steventon Jesus College Baker, Alan   Webster , Andrew  
17/08/2019 4 Deddington v West Ilsley Deddington Dumbleton, George   Manson, Nigel  
17/08/2019 5 Wolvercote III v Tetsworth II Brill Wardle, Paul   Terry, Sean  
17/08/2019 5 Risinghurst II v Letcombe Risinghurst Cooper, Ken   Kite, Raymond  
17/08/2019 6 Steventon II v Dorchester II Steventon Snook, Rob   Duthie, David  
17/08/2019 6 Watlington II v Westcott II Watlington Henshall, Steve   Fagan, Brian  
17/08/2019 5 EandW Hendred II v Chalgrove EandW Hendred Loutit, Andrew   Jeeves, Britford  
17/08/2019 6 Oxenford III v Chesterton Keble College Ali (Garsington & Cowley), Aijaz   Marsden, Trevor  
17/08/2019 6 Kidlington II v Hook Norton II Stratfield Brake No 1 Henderson-Gibb , James   White, Melvin  
17/08/2019 8 Sunningwell II v Faringdon II Sunningwell How, Dave   Russell, Rod  
17/08/2019 8 Chinnor v Harwell International Chinnor Thatcher, Derek   Anning, Tim  
17/08/2019 8 Bampton II v Marcham II Bampton Knight, Phil   Bell, Ian  
17/08/2019 8 Wootton and BH II v Kilkenny II Wootton and BH Franklin, Alan   Ellam , Duncan  
17/08/2019 7 Stanton Harcourt II v Witney Swifts III Stanton Harcourt Hamilton, Roderick   Busby, Simon  
17/08/2019 7 Kidlington III v Deddington II Stratfield Brake No 2 Chamberlain, Richard   Rockall (Dorchester), Kim  
17/08/2019 7 Middleton Cheney II v Stonesfield II Middleton Cheney   Westcott   Westcott
24/08/2019 7 Stonesfield II v Charlbury Stonesfield Dumbleton, George   Manson, Nigel  
24/08/2019 5 Risinghurst II v Wolvercote III Risinghurst Marsden, Trevor   Henshall, Steve  
24/08/2019 2 Stanton Harcourt v Cairns Fudge Stanton Harcourt Faulkner, Paul   Shayler, Mike  
24/08/2019 7 Deddington II v Middleton Cheney II Deddington Norris , Dave   Cook, Richard  
24/08/2019 7 Witney Swifts III v Chipping Norton II West Witney Sports Ground Coate, Andrew   Friend, Martin  
24/08/2019 7 Kidlington III v Stanton Harcourt II Stratfield Brake No 2 Wardle, Paul   Terry, Sean  
24/08/2019 8 Faringdon II v Wootton and BH II Faringdon Hamilton, Roderick   Bell, Ian  
24/08/2019 8 Bampton II v Sunningwell II Bampton   Hook Norton Souch, Barry  
24/08/2019 8 Chinnor v Kilkenny II Chinnor Ellam , Duncan   Griffiths (Watlington), Mark  
24/08/2019 5 Tetsworth II v Chalgrove Tetsworth   Westcott   Westcott
24/08/2019 6 Dorchester II v Watlington II Dorchester Franklin, Alan   Kite, Raymond  
24/08/2019 6 Hook Norton II v Steventon II Hook Norton Cooper, Ken   Sinfield, Mike  
24/08/2019 6 Swinbrook v Kidlington II Swinbrook Chamberlain, Richard     Kilkenny
24/08/2019 6 Oxenford III v Westcott II Keble College Jeeves, Britford   Busby, Simon  
24/08/2019 5 Sunningwell v Freeland Sunningwell Huxford, Roger     Chipping Norton
24/08/2019 3 Marcham v Wantage Clifton Hampden Baker, Alan   Russell, Rod  
24/08/2019 3 Kidlington v Hook Norton Stratfield Brake No 1 Woodward, John   Last, Victor  
24/08/2019 3 Radley v Combe Radley - Smithson's Francis, Duncan   Panting, Mike  
24/08/2019 3 Broughton and NN v Dorchester Broughton and NN Wrench, Clive   Smith, Barrie  
24/08/2019 4 West Ilsley v Shrivenham West Ilsley Knight, Phil   Webster , Andrew  
24/08/2019 4 Steventon v Deddington Steventon Fagan, Brian   Peddy , David  
24/08/2019 4 Wolvercote II v Oxenford II Cutteslowe Park Anning, Tim   Thatcher, Derek  
24/08/2019 4 Witney Swifts II v Chadlington The Leys Jones, Kevin   Denton, Mike  
24/08/2019 1 Oxenford v Wolvercote Jesus College Bartrip , James   Tizzard, Derek  
24/08/2019 1 Middleton Cheney v Faringdon Middleton Cheney Oliver, Martin   Marsh, John  
24/08/2019 1 Garsington and Cowley v Stonesfield Garsington Loutit, Andrew   Strain, Arthur  
24/08/2019 1 Westcott v Witney Swifts Westcott Pudwell, Barrie   Hyatt, Steve  
24/08/2019 1 Marsh Gibbon v Chipping Norton Marsh Gibbon Croxford, Colin   Matthews, Dick  
24/08/2019 2 Kilkenny v Tetsworth Shilton Park Playing Fields Cathcart , Andy   Townsend, Herby  
24/08/2019 2 Wootton and BH v Bampton Wootton and BH Boyd Maunsell, Patrick   Wilks, Nick  
24/08/2019 2 Watlington v Clifton Hampden Watlington Timms, Barry   Day , Linda  
24/08/2019 2 EandW Hendred v Hanborough EandW Hendred Mercer, Alan   How, Dave  
31/08/2019 2 Hanborough v Stanton Harcourt Hanborough Smith, Barrie   Smith, Pete  
31/08/2019 2 Clifton Hampden v EandW Hendred Clifton Hampden Boyd Maunsell, Patrick   Wilks, Nick  
31/08/2019 2 Bampton v Watlington Bampton Last, Victor   Woodward, John  
31/08/2019 2 Kilkenny v Wootton and BH Shilton Park Playing Fields Strain, Arthur   Oliver, Martin  
31/08/2019 2 Tetsworth v Cairns Fudge Tetsworth Mercer, Alan   Wells , Matthew  
31/08/2019 1 Faringdon v Garsington and Cowley Faringdon Tizzard, Derek   Oakley, Ken  
31/08/2019 1 Wolvercote v Marsh Gibbon Cutteslowe Park Shayler, Mike   Marsh, John  
31/08/2019 1 Stonesfield v Westcott Stonesfield Chesher, Gary   Croxford, Colin  
31/08/2019 1 Chipping Norton v Middleton Cheney Chipping Norton Pudwell, Barrie   Hyatt, Steve  
31/08/2019 1 Witney Swifts v Oxenford The Leys Francis, Duncan   Panting, Mike  
31/08/2019 4 Oxenford II v Witney Swifts II Jesus College Henshall, Steve   Friend, Martin  
31/08/2019 4 Deddington v Wolvercote II Deddington Huxford, Roger     Chipping Norton
31/08/2019 4 Chadlington v Uffington Chadlington Souch, Barry   Day , Linda  
31/08/2019 3 Dorchester v Radley Dorchester Anning, Tim   Thatcher, Derek  
31/08/2019 3 Hook Norton v Broughton and NN Hook Norton Timms, Barry   Jones, Kevin  
31/08/2019 3 Wantage v Kidlington Wantage Oglesby, Phil   Townsend, Herby  
31/08/2019 3 Brill v Marcham Brill Wrench, Clive   Fagan, Brian  
31/08/2019 3 Combe v Risinghurst Combe Robinson, Andy   Cooper, Ken  
31/08/2019 5 Freeland v Letcombe Freeland How, Dave   Marsden, Trevor  
31/08/2019 4 Shrivenham v Steventon Shrivenham Matthews, Dick   Chamberlain, Richard  
31/08/2019 4 Garsington and Cowley II v West Ilsley Garsington   Westcott   Westcott
31/08/2019 6 Kidlington II v Chesterton Stratfield Brake No 1 Kite, Raymond     Deddington
31/08/2019 6 Steventon II v Swinbrook Steventon Baker, Alan   Halliday (Cairns Fudge), Andy  
31/08/2019 6 Westcott II v Dorchester II Westcott Henderson-Gibb , James   Qureshi, Zaheer  
31/08/2019 5 Risinghurst II v Tetsworth II Risinghurst Russell, Rod   Sinfield, Mike  
31/08/2019 5 EandW Hendred II v Sunningwell EandW Hendred Denton, Mike   Oldfield, Joe  
31/08/2019 6 Watlington II v Hook Norton II Watlington Knight, Phil   Coate, Andrew  
31/08/2019 8 Sunningwell II v Kilkenny II Sunningwell Busby, Simon     Witney Swifts
31/08/2019 8 Harwell International v Faringdon II Harwell International Griffiths (Watlington), Mark   Snook, Rob  
31/08/2019 8 Chinnor v Marcham II Chinnor Franklin, Alan     Dorchester
31/08/2019 8 Wootton and BH II v Bampton II Wootton and BH   Risinghurst Jeeves, Britford  
31/08/2019 7 Stanton Harcourt II v Charlbury Stanton Harcourt Bell, Ian   Webster , Colin  
31/08/2019 7 Middleton Cheney II v Kidlington III Middleton Cheney Dumbleton, George   Manson, Nigel  
31/08/2019 7 Witney Swifts III v Stonesfield II West Witney Sports Ground Webster , Andrew     Kilkenny
07/09/2019 7 Stanton Harcourt II v Stonesfield II Stanton Harcourt Henshall, Steve   Qureshi, Zaheer  
07/09/2019 8 Faringdon II v Marcham II Faringdon Huxford, Roger     Chipping Norton
07/09/2019 5 Wolvercote III v Letcombe Cutteslowe Park Sinfield, Mike   Coate, Andrew  
07/09/2019 5 Freeland v Risinghurst II Freeland Oliver, Martin   Souch, Barry  
07/09/2019 6 Westcott II v Hook Norton II Westcott Timms, Barry   Franklin, Alan  
07/09/2019 6 Dorchester II v Oxenford III Dorchester Russell, Rod   Sheppard , Steve  
07/09/2019 6 Swinbrook v Chesterton Swinbrook How, Dave   Friend, Martin  
07/09/2019 3 Marcham v Dorchester Clifton Hampden Francis, Duncan   Knight, Phil  
07/09/2019 3 Combe v Broughton and NN Combe Webster , Andrew   Wells , Matthew  
07/09/2019 3 Hook Norton v Wantage Hook Norton (Midday start) Wrench, Clive   Boyd Maunsell, Patrick  
07/09/2019 3 Brill v Risinghurst Brill Pudwell, Barrie   Croxford, Colin  
07/09/2019 4 West Ilsley v Witney Swifts II West Ilsley Matthews, Dick   Baker, Alan  
07/09/2019 4 Uffington v Garsington and Cowley II Uffington Oakley, Ken   Rockall (Dorchester), Kim  
07/09/2019 1 Stonesfield v Wolvercote Stonesfield Anning, Tim   Thatcher, Derek  
07/09/2019 1 Middleton Cheney v Marsh Gibbon Middleton Cheney Day , Linda   Bartrip , James  
07/09/2019 1 Chipping Norton v Witney Swifts Chipping Norton Shayler, Mike   Marsh, John  
07/09/2019 2 Wootton and BH v Hanborough Wootton and BH Panting, Mike   Loutit, Andrew  
07/09/2019 2 EandW Hendred v Stanton Harcourt EandW Hendred Oglesby, Phil   Townsend, Herby  
07/09/2019 2 Bampton v Clifton Hampden Bampton Smith, Barrie   Tizzard, Derek  
07/09/2019 2 Tetsworth v Kilkenny Tetsworth Smith, Pete   Jones, Kevin  
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey Hanborough v Chipping Norton Hanborough Matthews, Dick   Wilks, Nick  
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey bye v bye tbc        
12/05/2019 Airey Westcott v Oxenford Westcott Pudwell, Barrie   Thatcher, Derek  
02/06/2019 Airey Wolvercote v Bampton Cutteslowe Park Smith, Pete   Croxford, Colin  
02/06/2019 Airey Kilkenny v Stonesfield Shilton Park Playing Fields Royle, Ian   Day , Linda  
02/06/2019 Airey Witney Swifts v Marsh Gibbon The Leys Pudwell, Barrie   Matthews, Dick  
02/06/2019 Airey Wootton and BH v Garsington and Cowley Wootton and BH How, Dave   Pudwell, Barrie  
02/06/2019 Airey EandW Hendred v Faringdon EandW Hendred Loutit, Andrew   Thatcher, Derek  
02/06/2019 Airey Middleton Cheney v Hanborough Middleton Cheney Wrench, Clive   Marsh, John  
02/06/2019 Airey Stanton Harcourt v Watlington Stanton Harcourt Hyatt, Steve   Wells , Matthew  
02/06/2019 Airey Tetsworth v Oxenford Tetsworth Giles, Kevin   Timms, Barry  
23/06/2019 Airey Kilkenny v Stonesfield Stonesfield Royle, Ian   Thatcher, Derek  
30/06/2019 Airey Wolvercote v Stonesfield Cutteslowe Park Thatcher, Derek   Pudwell, Barrie  
30/06/2019 Airey Witney Swifts v Wootton and BH The Leys Boyd Maunsell, Patrick   Wrench, Clive  
30/06/2019 Airey EandW Hendred v Middleton Cheney Eand W Hendred Hyatt, Steve   Royle, Ian  
21/07/2019 Airey Stanton Harcourt v Oxenford Stanton Harcourt Wells , Matthew   Thatcher, Derek  
04/08/2019 Airey Wolvercote v Wootton and BH Cutteslowe Park Matthews, Dick   Thatcher, Derek  
04/08/2019 Airey Middleton Cheney v w-28 Middleton Cheney Wilks, Nick   Bartrip , James  
26/08/2019 Airey w-29 v w-30 Chipping Norton Wilks, Nick   Anning, Tim  
01/01/2018 Centenary Wantage v Wantage Wantage        
01/01/2018 Centenary w-3 v w-4 tbc        
01/01/2018 Centenary w-5 v w-6 tbc        
01/01/2018 Centenary w-7 v w-8 tbc        
01/01/2018 Centenary w-9 v w-10 tbc        
01/01/2018 Centenary w-11 v w-12 tbc        
01/01/2018 Centenary w-13 v w-14 tbc        
01/01/2018 Centenary w-15 v w-16 tbc        
01/01/2018 Centenary w-17 v w-18 tbc        
01/01/2018 Centenary w-19 v w-20 tbc        
01/01/2018 Centenary w-21 v w-22 tbc        
01/01/2018 Centenary w-23 v w-24 tbc        
01/01/2018 Centenary w-25 v w-26 tbc        
01/01/2018 Centenary w-27 v w-28 tbc        
01/01/2018 Centenary w-29 v w-30 tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
01/01/2018 Osberton bye v bye tbc        
26/05/2018 Osberton w-1 v w-2 tbc        
26/05/2018 Osberton w-3 v w-4 tbc        
26/05/2018 Osberton w-5 v w-6 tbc        
26/05/2018 Osberton w-7 v w-8 tbc        
26/05/2018 Osberton w-9 v w-10 tbc        
26/05/2018 Osberton w-11 v w-12 tbc        
26/05/2018 Osberton w-15 v w-16 tbc        
12/05/2019 Osberton Stonesfield II v Chinnor Combe Day , Linda   Boyd Maunsell, Patrick  
09/06/2019 Osberton Stanton Harcourt II v Faringdon II Stanton Harcourt Oldfield, Joe   Quinn, David  
09/06/2019 Osberton Chipping Norton II v Witney Swifts III Chipping Norton Marsh, John   Franklin, Alan  
09/06/2019 Osberton Sunningwell II v Kilkenny II Sunningwell Webster , Colin   Panting, Mike  
09/06/2019 Osberton Stonesfield II v Middleton Cheney II Stonesfield Thatcher, Derek   Giles, Kevin  
07/07/2019 Osberton Stanton Harcourt II v Chipping Norton II Stanton Harcourt Henshall, Steve   Day , Linda  
07/07/2019 Osberton Kilkenny II v Middleton Cheney II Shilton Park Playing Fields Boyd Maunsell, Patrick   Webster , Colin  
28/07/2019 Osberton Chipping Norton II v Middleton Cheney II Garsington Busby, Pete   Henshall, Steve  
12/05/2019 Steve Dixon Risinghurst II v Freeland Risinghurst Giles, Kevin   Marsh, John  
12/05/2019 Steve Dixon Wolvercote III v bye tbc        
12/05/2019 Steve Dixon Chesterton v bye tbc        
12/05/2019 Steve Dixon Westcott II v bye tbc        
12/05/2019 Steve Dixon Letcombe v EandW Hendred II Letcombe Hyatt, Steve   Panting, Mike  
12/05/2019 Steve Dixon Chalgrove v bye tbc        
12/05/2019 Steve Dixon Watlington II v bye tbc        
12/05/2019 Steve Dixon Sunningwell v bye tbc        
16/06/2019 Steve Dixon Freeland v Wolvercote III Freeland Wrench, Clive   Giles, Kevin  
16/06/2019 Steve Dixon Chesterton v Westcott II Chesterton Boyd Maunsell, Patrick   Smith, Pete  
16/06/2019 Steve Dixon Letcombe v Chalgrove Letcombe Hyatt, Steve   Salway (Freeland), Paul  
16/06/2019 Steve Dixon Watlington II v Sunningwell Watlington Qureshi, Zaheer   Wilks, Nick  
14/07/2019 Steve Dixon Freeland v Chesterton Freeland Wrench, Clive   Jones, Kevin  
14/07/2019 Steve Dixon Letcombe v Watlington II Letcombe Panting, Mike   How, Dave  
11/08/2019 Steve Dixon Freeland v Letcombe Stanton Harcourt Webster , Colin   Strain, Arthur  
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
01/01/2018 Telegraph bye v bye tbc        
19/05/2019 Telegraph Shrivenham v Witney Swifts II Shrivenham Bartrip , James   Salway (Freeland), Paul  
19/05/2019 Telegraph Broughton and NN v Risinghurst Broughton and NN Wrench, Clive   Timms, Barry  
19/05/2019 Telegraph bye v bye tbc        
19/05/2019 Telegraph bye v bye tbc        
19/05/2019 Telegraph Combe v Garsington and Cowley II Combe How, Dave   Pudwell, Barrie  
19/05/2019 Telegraph Uffington v West Ilsley Uffington Wells , Matthew   Hyatt, Steve  
19/05/2019 Telegraph bye v bye tbc        
19/05/2019 Telegraph Oxenford II v Hook Norton Jesus College Thatcher, Derek   Giles, Kevin  
23/06/2019 Telegraph Wolvercote II v Radley Cutteslowe Park Bartrip , James   Oldfield, Joe  
23/06/2019 Telegraph Combe v West Ilsley Combe Timms, Barry   Hyatt, Steve  
23/06/2019 Telegraph Kidlington v Hook Norton Stratfield Brake Wells , Matthew   Marsh, John  
23/06/2019 Telegraph Witney Swifts II v Risinghurst The Leys Wilks, Nick   Pudwell, Barrie  
21/07/2019 Telegraph Risinghurst v Radley Risinghurst Wilks, Nick   Pudwell, Barrie  
21/07/2019 Telegraph Combe v Kidlington Combe Francis, Duncan   Hyatt, Steve  
25/08/2019 Telegraph w-29 v w-30 Harwell International Royle, Ian   Pudwell, Barrie